school and education

Kontakt tel.

85 65 11 416

Logo Szkoły

II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

International Baccalaureate World School No. 6159

Logo IB

Logo IB

Kadra

DYREKTOR mgr Dariusz Bossowski

Wicedyrektorzy:

mgr Marta Zackiewicz-Wasilewska

 mgr Marta Bielecka

 mgr Sylwia Anna Toczydłowska

mgr Emilia Makarska
kierownik programu
matury międzynarodowej

mgr Kamila Fidler

kierownik programu
międzynarodowego MYP

PEDAGODZY

Pedagogmgr Agnieszka Czajkowska, mgr Katarzyna Gromadzka, mgr Danuta Matreńczyk

PSYCHOLODZY

mgr Anna Czerniakiewicz, mgr Wioletta Kurzawa

DORADCY ZAWODOWI

Doradca Zawodowymgr Kamila Fidler, mgr Danuta Matreńczyk, mgr Alicja Potocka

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

Język polski:
mgr Marta Bielecka, mgr Urszula Brzozowska, mgr Małgorzata Dubrawska, mgr Ewa Grochowska, mgr Beata Kosińska, mgr Wioletta Kurzawa, mgr Iwona Lubińska, mgr Ewa Muszkatel, mgr Elżbieta Pajdowska, mgr Marta Pawłowska-Banach, mgr Agata Rybarczyk, mgr Joanna Zdrodowska

Język angielski:
mgr Agnieszka Andraka, mgr Tomasz Bednarczyk, mgr Marta Brzozowska, mgr Dorota Butkiewicz, mgr Monika Górska, mgr Igor Karpiuk, mgr Izabela Konopko, mgr Elżbieta Korzeniecka, dr Robert Kowalczuk, mgr Katarzyna Kwasik, mgr Sylwia Łapińska, mgr Maciej Łuszczewski, mgr Emilia Makarska, mgr Katarzyna Nikiciuk, mgr Urszula Orpik, mgr Agnieszka Pęksa, mgr Elżbieta Piontkowska, mgr Marta Tupalska, mgr Magdalena Uryn, mgr Aldona Wroceńska

Język niemiecki/DSD Deutsches Sprachdiplom II:
dr Martin Janczyk, mgr Monika Jaroszewicz, mgr Barbara Kornieluk, mgr Łukasz Krawczyk, mgr Agnieszka Rybicka, mgr Marzena Rychter, mgr Bożena Saciuk, mgr Marta Sołowianowicz, mgr Sylwia Toczydłowska, mgr Barbara Twarowska, mgr Marta Zackiewicz-Wasilewska, mgr Agnieszka Zalewska

Język rosyjski:
mgr Alina Jurak, mgr Daria Samojłowicz

Język francuski:
mgr Zuzanna Kopeć, mgr Sylwia Roszkowska

Historia, wos, historia i społeczeństwo:
mgr Jolanta Bogdanowicz, mgr Michał Dobkowski, mgr Kamila Fidler, mgr Aneta Krasińska, mgr Elżbieta Piontkowska, mgr Alicja Potocka, mgr Piotr Sawicki, mgr Ewa Sobecka

Geografia:
mgr Olga Bułatowicz, mgr Aneta Krasińska, mgr Teresa Skrodzka, mgr Bożena Stocka

Biologia:
dr Norbert Duda, mgr Agnieszka Gryczkowska, mgr Maria Krysztofiak, mgr Katarzyna Kwasik, dr Magdalena Świsłocka, dr Izabela Tałałaj, mgr Beata Wnuczyńska-Ogryzko

Matematyka:
dr Agata Bezubik, mgr Edyta Dobkowska, mgr Dorota Dobrowolska, mgr Joanna Dziakowska, mgr Joanna Jaroszuk, mgr Ewa Kiersnowska, mgr Lech Kojro, mgr Anna Kubiak, mgr Iwonna Nejman, mgr Agnieszka Pawluczuk, mgr Mirosław Pryszczepko, mgr Ewa Sadowska

Fizyka:
mgr Dariusz Bossowski, mgr Hanna Babińska, mgr Piotr Chomienia, mgr Marta Paszko, mgr Urszula Rybałtowska, mgr Maria Zdrajkowska

Chemia:
mgr Agnieszka Arciszewska, mgr Bożena Idźkowska, dr Marta Malinowska, mgr Joanna Teul, mgr Michał Turkowicz, mgr Olga Turkowska

Informatyka, programowanie
dr hab. Agnieszka Bołtuć, mgr Ireneusz Bujnowski, mgr Paweł Krysztofiak, mgr Jan Romaniuk, mgr Paweł Romaniuk

Wychowanie fizyczne:
mgr Anna Chomiczewska, mgr Andrzej Czołpiński, mgr Łukasz Dondziło, mgr Karol Jakubowski, mgr Paweł Kukliński, mgr Urszula Kunowska, mgr Zbigniew Maliszewski, mgr Agnieszka Mendelsberg, mgr Maria Pankiewicz, mgr Artur Sakowicz, mgr Dariusz Sawicki, mgr Adam Wiński

Religia:
mgr Iwona Januszewska, dr s. Danuta Karwowska, mgr ks. Tomasz Kiercel, mgr Magdalena Łaszczuk, dr Elżbieta Młyńska, mgr Bohdan Mroczko

Podstawy przedsiębiorczości, ekonomia:
mgr Jolanta Bogdanowicz, dr Ewa Magrel, mgr Magdalena Ryczko-Gryc, mgr Joanna Zdrodowska

26.edbEdukacja dla bezpieczeństwa:
mgr Antoni Świetlicki

27.muz.plastMuzyka, plastyka, chór szkolny:
dr Aneta Czech

28.wokWiedza o kulturze, łacina w medycynie, łacina dla prawników.
mgr Urszula Tylicka

Podstawy prawa:
dr Jarosław Galicki

30.war.dzienWarsztaty dziennikarskie:

mgr Ewa Grochowska, mgr Marta Pawłowska-Banach

KLUB SZKOLNY
mgr Agnieszka Arciszewska, mgr Aneta Danilczuk, dr Jarosław Galicki, mgr Paweł Krysztofiak

BIBLIOTEKA
mgr Elżbieta Kackieło, mgr Alicja Kamińska, mgr Maria Krysztofiak, mgr Sylwia Łapińska, mgr Elżbieta Pajdowska

33.casCREATIVITY ACTION SERVICE
mgr Kamila Fidler

34.tokTHEORY OF KNOWLEDGE
mgr Marta Brzozowska, mgr Emilia Makarska, mgr Katarzyna Nikiciuk, mgr Magdalena Ryczko-Gryc

Astronomia
mgr Maria Zdrajkowska

36.taniecTaniec towarzyski
mgr Dorota Bondar

Rysunek architektoniczny
dr Marek Świrydowicz

Etyka, filozofia
mgr Jarosław Białobrzewski

Kontakt

85 65 11 416