II LO   SP 53   Dane teleadresowebiuletyn informacji publicznej

school and education

Kontakt tel.

85 65 11 416

Logo Szkoły

II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

International Baccalaureate World School No. 6159

Logo IB

Logo IB

  • Home
  • Strefa ucznia
  • Wychowawcy
  • II LO

Wychowawcy II LO

KlasaNazwa profiluPrzedmioty rozszerzoneWychowawca klasyAsystent
I A
politechniczny matematyka, fizyka, j. angielski Monika Górska w/z Magdalena Urwan Agnieszka Mendelsberg
I B
medyczny - dwujęzyczny biologia, chemia, j. angielski - poziom dwujęzyczny Dorota Bondar Justyna Sawicka
I C
politechniczny matematyka, fizyka, do wyboru: informatyka lub j. angielski Hanna Babińska Antoni Świetlicki
I D
medyczny biologia, chemia Agnieszka Andraka Iwona Januszewska
I E
uniwersytecki

      j. polski, j. angielski, do wyboru: historia lub wos

Teresa Skrodzka Katarzyna Podgórska
I F
ekonomiczny matematyka, geografia, j. angielski  Joanna Omieliańczyk Katarzyna Kwasik
I G
międzynarodowy (pre-IB) matematyka, j. angielski od kl. II do wyboru Beata Kosińska Joanna Teul
II A1
politechniczny matematyka, fizyka, j. angielski Ewa Grochowska Urszula Kunowska
II B1
medyczny - dwujęzyczny biologia, chemia, j. angielski - poziom dwujęzyczny Olga Turkowska Norbert Duda
II C1
politechniczno-inżynierski/ekonomiczny matematyka, fizyka, informatyka/matematyka, geografia, j. angielski Michał Turkowicz Agata Rybarczyk
II D1
medyczny biologia, chemia Agnieszka Gryczkowska Urszula Tylicka
II E1
uniwersytecki j. polski, wos - gr. 1/j.polski, j. angielski - gr. 2 Maria Zdrajkowska Joanna Dziakowska
II F1 międzynarodowy (IB-1) do wyboru Tomasz Bednarczyk Olga Bułatowicz
II A2 politechniczny matematyka, fizyka, j. angielski Joanna Jaroszuk Łukasz Dondziło
II B2 medyczny-dwujęzyczny biologia, chemia, matematyka, j. angielski - poziom dwujęzyczny Ewa Sobecka Dorota Dobrowolska
II C2 politechniczno-inzynierski/ekonomiczny matematyka, fizyka, informatyka/matematyka, geografia, j. angielski Karol Jakubowski Piotr Sawicki
II D2 medyczny biologia, chemia, do wyboru: matematyka lub j. angielski Urszula Orpik Edyta Dobkowska
II E2 uniwersytecki j. polski, j. angielski, historia, wos Alicja Potocka Aldona Wroceńska
II F2 międzynarodowy (IB-1) do wyboru Igor Karpiuk Agata Bezubik
III A politechniczny matematyka, fizyka, j. angielski Agnieszka Pawluczuk Robert Kowalczuk
III B medyczny-dwujęzyczny biologia, chemia, j. angielski, do wyboru: matematyka lub fizyka Marta Pawłowska-Banach Marta Tupalska
III C politechniczno-inżynierski matematyka, fizyka, do wyboru: informatyka lub chemia Marta Paszko Joanna Zdrodowska
III D biologiczno-chemiczny biologia, chemia, do wyboru: matematyka lub j. angielski - poziom dwujęzyczny Ewa Muszkatel Bohdan Mroczko
III E medyczny biologia, chemia, do wyboru: matematyka lub j. angielski Beata Wnuczyńska-Ogryzko Maciej Łuszczewski
III F menadżerski matematyka, geografia, j. angielski Anna Chomiczewska Elżbieta Korzeniecka
III G prawniczo-humanistyczny j. polski, historia, wos Michał Dobkowski Adam Wiński
III H międzynarodowy (IB-2) do wyboru Anna Czerniakiewicz Katarzyna Nikiciuk

Kontakt

85 65 11 416