Zarząd Województwa Podlaskiego przyznał 58. Uczniom z województwa stypendia za szczególne osiągnięcia w nauce za rok szkolny 2022/2023. Aż 20. Uczniów naszej szkoły otrzymało stypendia: Michał Aściukiewicz, Jan Błażuk, Konrad Bondarewicz, Julia Borowik, Maja Brzozowska, Mariusz Górecki, Konrad Janowicz, Michał Jarmoc, Kandrat Kościn, Martyna Łojewska, Aleksandra Łukaszewicz, Kacper Omieliańczyk, Tomasz Pogrzelski, Miłosz Rzepniewski, Sylwia Sapkowska, Damian Trusiewicz, Piotr Wasilewski, Natalia Wojciechowska, Mikołaj Zdrajkowski, Zuzanna Trojgo.
Kwota przyznanego stypendium wynosi 6000 zł. i wypłacana jest jednorazowo.

Stypendia 2022-2023

Stypendium otrzymali uczniowie z podlaskich szkół, którzy zdobyli najwyższe noty w olimpiadach, konkursach i turniejach wiedzy na szczeblach: wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym. Nasza szkoła ma najliczniejsze grono stypendystów Marszałka Województwa Podlaskiego spośród wszystkich szkół w województwie podlaskim.
Gratulujemy młodzieży i życzymy dalszych sukcesów.

Dariusz Bossowski dyrektor szkoły