Klasa |
Nazwa profilu |
Przedmioty rozszerzone |
Wychowawcy klasy |
Asystent |
I A |
politechniczny |
matematyka, fizyka, j. angielski |
Ewa Grochowska |
Andrzej Czołpiński |
I B |
medyczny - dwujęzyczny |
biologia, chemia, j. angielski - poziom dwujęzyczny |
Maria Zdrajkowska |
Norbert Duda |
I C |
politechniczny / ekonomiczny |
matematyka, fizyka, informatyka / matematyka, geografia, j. angielski |
Ewa Kiersnowska |
Mateusz Karanowski |
I D |
medyczny |
biologia, chemia |
Magdalena Uryn |
Agnieszka Zalewska |
I E |
uniwersytecki |
j.polski, historia, do wyboru: WOS lub j. angielski |
Urszula Kunowska |
Aldona Wroceńska |
I F |
medyczny |
biologia, chemia, matematyka |
Magdalena Okułowicz-Kierczak |
Aneta Bagińska-Krakówka |
I G |
międzynarodowy MYP |
do wyboru |
Agnieszka Wróblewska |
Sylwia Roszkowska |
II A |
politechniczny |
matematyka, fizyka, j. angielski |
Joanna Jaroszuk |
Mateusz Samczuk |
II B |
medyczny - dwujęzyczny |
biologia, chemia, j. angielski - poziom dwujęzyczny |
Ewa Sobecka |
Klaudia Muszakiewicz |
II C |
politechniczno - inżynierski |
matematyka, fizyka, do wyboru: informatyka lub j.angielski lub chemia |
Anna Chomiczewska |
Dorota Dobrowolska |
II D |
medyczny |
biologia, chemia |
Urszula Orpik |
Monika Jaroszewicz |
II E |
uniwersytecki |
j. polski, historia, do wyboru: wos lub j. angielski |
Alicja Potocka |
Edyta Dobkowska |
II F |
ekonomiczny |
matematyka, geografia, j. angielski |
Aneta Danilczuk |
Bożena Stocka |
II G |
międzynarodowy MYP |
do wyboru |
Igor Karpiuk |
Łukasz Dondziło |
III A
|
politechniczny |
matematyka, fizyka, j. angielski |
Agnieszka Pawluczuk |
Marta Pawłowska-Banach |
III B
|
medyczny - dwujęzyczny |
biologia, chemia, j. angielski - poziom dwujęzyczny |
Ewa Muszkatel |
Izabela Konopko |
III C
|
politechniczny / ekonomiczny |
matematyka, fizyka, informatyka / matematyka, geografia, j. angielski |
Agnieszka Mendelsberg |
Maciej Łuszczewski |
II D
|
medyczny |
biologia, chemia |
Beata Wnuczyńska - Ogryzko |
Zuzanna Kopeć |
III E
|
uniwersytecki |
j. polski, j. angielski, do wyboru: historia, wos lub biologia |
Michał Dobkowski |
Łukasz Krawczyk |
III F
|
międzynarodowy IB DP |
do wyboru |
Anna Czerniakiewicz |
Katarzyna Nikiciuk |
IV A |
politechniczny |
matematyka, fizyka, j. angielski |
Magdalena Urwan |
Robert Kowalczuk |
IV B |
medyczny - dwujęzyczny |
biologia, chemia, j. angielski - poziom dwujęzyczny |
Dorota Bondar |
Marta Tupalska |
IV C |
politechniczny |
matematyka, fizyka, do wyboru informatyka lub j. angielski |
Hanna Babińska |
Marzena Rychter |
IV D |
medyczny |
biologia, chemia |
Urszula Tylicka |
Daria Samojłowicz |
IV E |
uniwersytecki |
j. polski, j. angielski, do wyboru: historia lub wos |
Teresa Skrodzka |
Agnieszka Pęksa |
IV F |
ekonomiczny |
matematyka, geografia, j. angielski |
Joanna Omieliańczyk |
Agnieszka Andraka |
IV G |
międzynarodowy IB DP |
do wyboru |
Beata Kosińska |
Małgorzata Dubrawska |