Informacja o wynikach
Wojewódzka Komisja Konkursowa ogłasza wyniki 15 grudnia 2023 r. (piątek).
Lista zakwalifikowanych uczniów zostanie ogłoszona na stronie internetowej Kuratorium Oświaty.

Wglądy do prac
Prace konkursowe ze stopnia rejonowego udostępniane są do wglądu uczniowi oraz jego rodzicom lub prawnym opiekunom w następujących terminach:
18.12.2023 r. (poniedziałek) godz. 14:40 – 15:20, gab. 245 II piętro,
19.12.2023 r. (wtorek) godz. 7:45 – 8:15, gab. 245 parter,
20.12.2023 r. (środa) godz. 11:45 – 12:15, gab. 245 II piętro.
Prace konkursowe nie mogą być kserowane, można sporządzać notatki oraz fotokopie.

Odwołania
Odwołanie od wyników stopnia rejonowego wnosi się do Przewodniczącego Wojewódzkiej Komisji Konkursowej do 21 grudnia 2023 r. do godz. 15:00. Odwołanie składa się w sekretariacie szkoły będącej siedzibą Wojewódzkiej Komisji Konkursowej czyli w sekretariacie II Liceum Ogólnokształcącego im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku przy ul. Narewskiej 11. Decyduje data wpływu pisma do sekretariatu.
Odwołanie, którego wzór stanowi Załącznik nr 6 do Regulaminu, wraz z uzasadnieniem musi być złożone na piśmie i musi zawierać wskazanie zadań, których ocena jest kwestionowana.
Odwołania wniesione z naruszeniem terminu lub bez wskazania zadań, których ocena jest kwestionowana, nie są rozpatrywane.
Prezydium Wojewódzkiej Komisji Konkursowej rozpatruje odwołanie oraz informuje wnoszącego odwołanie o wyniku, zgodnie z wzorem określonym w Załączniku nr 7 do Regulaminu . Decyzja Prezydium jest ostateczna.
Maksymalna liczba punktów do uzyskania: 40 pkt.
WYNIKI:

Lp. Dane ucznia Nazwa szkoły Liczba
Imię (imiona) Nazwisko Klasa uzyskanych punktów
1 Kornel Chomicki VIII Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 BTO w Białymstoku 40
2 Mateusz Chudoń VIII Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 BTO w Białymstoku 37
3 Hubert Drużyński VIII Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kuleszach Kościelnych 38
4 Serhii Ivanov VIII Szkoła Podstawowa nr 2 im. Księdza Jana Twardowskiego w Białymstoku 32
5 Mateusz Juchniewicz VIII Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Suwałkach 40
6 Nadia Michalik VIII Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku 37
7 Aliaksei Pauliuchenka VII Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku 39
8 Antoni Sulęcki VIII Szkoła Podstawowa nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Białymstoku 30
9 Kacper Wnorowski VIII Szkoła Podstawowa nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku 38