Uczniowie naszego liceum i szkoły podstawowej uczestniczyli w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego edycja XXII ENGLISH HIGH FLIER, organizowanego w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty JERSZ, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży.

Gratulujemy osiągnięcia wysokich wyników:

Tomaszowi Pogorzelskiemu z klasy 1g za uzyskanie 1 miejsca w województwie i 1 miejsca w kraju w swojej kategorii wiekowej oraz nagrody rzeczowej na 500 zł.

Milenie Brzozowskiej z klasy 1g, która uzyskała 2 miejsce w województwie i 6 miejsce w kraju w swojej kategorii wiekowej. Milena otrzymała nagrodę rzeczową 500 zł.

Karolinie Borysiewicz z klasy 3f za uzyskanie 1 miejsca w województwie i 13 miejsca w kraju w swojej kategorii wiekowej a tym samym nagrody rzeczowej 300 zł.

W konkursie wyróżniono również za bardzo dobry wynik Marka Seweryna z 1g, Maję Brzozowską z 1b, Laurę Woźniewską z 1b, Polę Kurek z 1g, Martę Kamińską  z 3f.

Szkolny Koordynator Konkursu Agnieszka Pęksa