Serdecznie zapraszamy zainteresowanych recytacją uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych oraz młodzież wszystkich typów szkół ponadpodstawowych Białegostoku i okolic do udziału w XVI Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Przyroda poezją i prozą pisana” objętym Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku, który odbędzie się 10 kwietnia 2024 roku o godzinie 10.00 w Centrum Animacji Kultury przy VII LO im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Białymstoku, ul. Wierzbowa7.

Wypełnione zgłoszenia wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku można przesłać elektronicznie jako załącznik na jeden z adresów e-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub przynieść osobiście do sekretariatu VII Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku, ul. Wierzbowa 7

do dnia 27.03.2024 r.