20 marca w naszej szkole odbył się drugi dzień pierwszej edycji Targów Aktywności w ramach Olimpiady Praktycznej "Zwolnieni z Teorii".
W wydarzeniu wzięły udział: I Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku, Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białostockiej, VIII Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku, IV Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku, IX Liceum Ogólnokształcące w Białymstoku oraz uczniowie z II Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku.
Obecnością zaszczyciły nas kluby takie jak: Brawo Białystok, KS Podlasie Białystok, Pickleball Podlasie, MMA Vale Tudo Białystok, Treningi Personalne Za Miastem, Zespół Pieśni i Tańca Kurpie Zielone, Koło Taneczne przy ZSO Nr 2 w Białymstoku oraz Lowlanders Białystok.
Serdecznie dziękujemy klubom oraz uczestnikom za współpracę i zaangażowanie.