Serdecznie zapraszamy Ósmoklasistów wraz z Rodzicami oraz Siódmoklasistów
na uroczystość zakończenia roku szkolnego 2025/2026., która odbędzie się 25 czerwca 2026 r. o godzinie 15:00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 53 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku.
Dyrektor i Rada Pedagogiczna
