Wielkanoc 2023

Szanowni Państwo,

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Wam wszystkim spokoju, radości i nadziei, które towarzyszą nam w tym szczególnym czasie.
Niech ten czas przyniesie wiele uśmiechów, ciepła i wzajemnego szacunku.

Drodzy Uczniowie, życzymy Wam abyście wraz z rodzinami przeżyli te święta w gronie najbliższych i w atmosferze wzajemnej życzliwości.
Niech ten czas pozwoli Wam na chwilę odpoczynku i nabranie sił do dalszej nauki oraz osiągania kolejnych celów.

Szanowni Rodzice, życzymy Wam abyście wraz z rodzinami cieszyli się z każdej chwili spędzonej razem.
Niech te Święta Wielkanocne będą dla Was okazją do refleksji, wytchnienia oraz budowania silnych więzi rodzinnych.

Drodzy Pracownicy Szkoły, chcielibyśmy Wam podziękować za wkład, jaki wnosicie w rozwój naszej placówki i zaangażowanie w pracę na rzecz edukacji dzieci i młodzieży. Życzymy Wam siły, wytrwałości i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Życzę Wam wszystkim zdrowia, radości i spełnienia marzeń. Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Z poważaniem,
Dariusz Bossowski