3 kwietnia uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu ZSO nr 2 odwiedzili pensjonariuszy Domu Opieki Społecznej w Białymstoku, aby złożyć życzenia wielkanocne. Seniorom zostały wręczone drobne upominki świąteczne wykonane przez uczniów naszej szkoły i słodycze, które ufundował Pan Dyrektor. Samorząd Szkolny przekazał także artykuły papiernicze z akcji ,,Talenciaki". Seniorzy mogli również obejrzeć występ artystyczny przygotowany przez naszych utalentowanych wolontariuszy.

Serdecznie dziękujemy wolontariuszom za przygotowanie ozdób wielkanocnych i zorganizowanie części artystycznej.

Za przygotowanie upominków świątecznych dziękujemy:

Adzie Pietraszewskiej (4c), Mai Witkowskiej (1g), Joannie Makowskiej (1g), Mai Dobryniewskiej (8a), Paulinie Wróblewskiej (8a), Klaudii Skutnik (8a), Tomaszowi Skutnikowi (8a),Hannie Kapelewskiej (8a), Michaeli Sushenk (8a), Jakubowi Wilczyńskiemu (8a),Hannie Bartłomiejczuk (8a), Magdzie Olszewskiej (8a), Natalii Matwiejczuk (8a), Szymonowi Kuźniarzowi (8a), Marcie Lipskiej (8a), Alicji Bieleckiej (8a)

Za przygotowanie części artystycznej dziękujemy:

Szymonowi Lewickiemu (8a), Marcelowi Nytko (2b), Patrickowi Andersenowi (1g), Miłoszowi Mancewiczowi (1c), Mai Łajkowskiej (3f), Julii Orłowskiej (3g)

Pamiętajmy o tym, że dobro powraca!

p. Aneta Danilczuk i p. Alicja Kamińska - Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu