Wczoraj 2 czerwca 2023 r. uczniowie klas drugich świętowali półmetek nauki w naszej szkole. Połowinki odbyły się w restauracji Lipcowy Ogród.
Pan Dyrektor Dariusz Bossowski przywitał zebranych, życząc wszystkim niezapomnianego wieczoru, następnie uczniowie, wręczając kwiaty, podziękowali Dyrekcji i Nauczycielom za codzienny trud włożonych w ich wychowanie. Ceremonię rozpoczęcia prowadzili Martyna Jaworowska i Michał Jurczuk. Podczas części artystycznej wystąpili: Maria Ciężkowska, Marcel Nytko, Radosław Skorupski. Mogliśmy podziwiać również występ taneczny w musicalowych rytmach, przygotowany przez Uczniów klas II pod czujnym okiem Pani Profesor Doroty Bondar.

Na tym tańce się nie zakończyły, gdyż zabawa przy muzyce trwała cały wieczór, co sprzyjało naszej integracji. Z pewnością ten dzień zostanie zapamiętany przez nas na długo. Mamy nadzieję, że okres, jaki pozostał nam do matury, spędzimy razem w szkolnych murach, równie miło jak piątkowy wieczór.