19 czerwca 2023 roku mieliśmy zaszczyt gościć w murach naszej szkoły Jego Ekscelencję Księdza Biskupa Henryka Ciereszko, który przybył do nas wraz z Księdzem Proboszczem Tomaszem Zubryckim z wizytą duszpasterską.
W sali 133 zebrali się przedstawiciele grona pedagogicznego oraz młodzieży. Ksiądz Biskup został serdecznie przywitany  przez  Pana Dyrektora Dariusza Bossowskigo oraz delegację młodzieży: Paulinę Szutkiewicz, Karola Stockiego i Gabrielę Zalewską. Uczniowie zaprezentowali przygotowany na tę okoliczność program artystyczny "Wierzę w Kościół Chrystusowy". W części artystycznej udział wzięli: Paulina Szutkiewicz, Karol Stocki, Gabriela Zalewska, Olga Orzechowska, Zuzanna Sobczyk, Wojciech Tatarczyk, Filip Ołdakowski, Julia Baczar, Krzysztof Olszewski, Patryk Anderson. Spotkanie zakończyło się pasterskim błogosławieństwem.