Pierwszy tydzień roku szkolnego 2023/2024 dla uczniów rozpoczynjących naukę II LO i SP 53 upłynął pod znakiem integracji w przepięknym ośrodku wypoczynkowym w Serwach koło Augustowa. Korzystając z uroków natury i pięknego wrześniowego słońca, uczestnicy realizowali bogaty program wyjazdu, który wypełnili w stu procentach. Musieli sprawdzić się w wielu rozmaitych konkursach, które wymagały kreatywności, zmysłu organizacji, pracy zespołowej, sprawności i zręczności. Rozgrywki sportowe, zajęcia integracyjne z pedagogiem i wychowawcami, dyskoteka, ognisko pozwoliły na wzajemne poznanie się i nawiązanie pierwszych przyjaźni.

Naładowani pozytywną energią i wiarą we własne siły uczniowie czują się przygotowani na lata wspólnej nauki w naszej szkole.

Dziękujemy wszystkim za ten wspaniały czas!