W piątek, 15.09.2023 r. w Nadleśnictwie Dojlidy odbyła się organizowana przez Polski Czerwony Krzyż gra terenowa, w której brali udział polscy i ukraińscy uczniowie białostockich szkół ponadpodstawowych, a także wolontariusze. Wśród nich były trzy uczennice klas pierwszych naszej Szkoły - Marta Lipska, Natalia Matwiejczuk oraz Maja Klepacka.

Gra terenowa PCK to wspaniała okazja do zawarcia nowych znajomości, likwidowania barier, poszerzenia horyzontów oraz szansa, by wykazać i podzielić się swoją wiedzą z rówieśnikami w tak ważnych dziedzinach, jak pierwsza pomoc, krwiodawstwo czy pomoc humanitarna.
Dziękujemy Wolontariuszkom za czynną pomoc w organizacji i zachęcamy innych Uczniów do wstąpienia w szeregi szkolnego Koła PCK.
Szkolne Koło PCK