Zapraszamy do udziału w X Olimpiadzie Wiedzy Biologicznej, której organizatorem jest Wydział Biologii Uniwersytetu w Białymstoku.
Szczegółowe informacje na temat olimpiady dostępne na stronie internetowej Olimpiady:
Terminami kolejnych etapów eliminacji są:
I ETAP
07.11.2023 r.:  Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń tematów prac badawczych lub esejów zaakceptowanych przez nauczyciela opiekuna i dyrektora szkoły. Zgłoszenia należy przesłać drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie OWB)*.
22.12.2023 r.: Ostateczny termin nadsyłania prac badawczych lub esejów wraz z opinią Pracy/eseju wystawioną przez nauczyciela opiekuna (formularz opinii dostępny na stronie OWB)*
07.02.2024 r.: Ogłoszenie wyników I etapu Olimpiady.

II ETAP:
02.03.2024 r.
: Test wiedzy biologicznej (online).
08.03.2024 r.: Ogłoszenie wyników testu i podanie listy finalistów Olimpiady.

III ETAP:
6.04.2024 r.
: Finał Olimpiady. Publiczna prezentacja prac badawczych lub esejów. Wyłonienie Laureatów Olimpiady i wręczenie nagród.

Zachęcamy do udziału i życzymy powodzenia!
Szkolny koordynator Olimpiady Wiedzy Biologicznej
Magdalena Świsłocka