Miło mi poinformować, że Stypendium Burmistrza Miasta Wysokie Mazowieckie za osiągnięcia naukowe w roku szkolnym 2023/2024 otrzymali:

  1. Maria Grochowska – uczennica klasy 2G
  2. Wiktor Szepietowski – uczeń klasy 2G
  3. Olga Matuszelańska – absolwentka

 Serdecznie gratulujemy!

Dariusz Bossowski
Dyrektor Szkoły

15 października uczniowie klas siódmych naszej szkoły przeżyli wyjątkowy dzień, który na długo pozostanie w ich pamięci. Oficjalnie stali się pełnoprawnymi członkami naszej szkolnej społeczności poprzez uroczyste ślubowanie, a po oficjalnej części wzięli udział w pełnej energii dyskotece, która zakończyła dzień wspólną zabawą.

Ślubowanie – ważny moment w życiu każdego ucznia
Uroczystość rozpoczęła się odświętnym apelem, na którym zgromadzili się uczniowie i nauczyciele. Po krótkim wstępie, w którym Pan Dyrektor, Dariusz Bossowski, przywitał
wszystkich zebranych i skierował słowa wsparcia oraz gratulacje do Siódmoklasistów, rozpoczęła się główna część wydarzenia – ślubowanie.

Przedstawiciele każdej z klas siódmych w eleganckim szyku złożyli przysięgę na sztandar szkoły. Uczniowie uroczyście ślubowali dbać o dobre imię szkoły, szanować jej tradycje,
nauczycieli i społeczność szkolną.

Dyskoteka szkolna – czas na integrację i zabawę
Po emocjonującym i podniosłym ślubowaniu przyszedł czas na chwilę relaksu i rozrywki. Zorganizowana dla uczniów dyskoteka stała się idealnym sposobem na świętowanie tego
dnia. Sala gimnastyczna zamieniła się w parkiet taneczny – dekoracje, światła i muzyka tworzyły wyjątkową atmosferę, która zachęcała wszystkich do wspólnej zabawy.

Zadbano o to, aby muzyka była różnorodna i trafiała w gust każdego ucznia. Hity z list przebojów, ulubione kawałki z poprzednich dekad, a także nowe piosenki rozgrzewały
parkiet. Było wiele śmiechu, śpiewania i tańców. Uczniowie wykazali się imponującymi umiejętnościami tanecznymi, a konkursy organizowane przez prowadzącego dostarczyły
dodatkowych emocji.\

Wspomnienia na długo
Zarówno ślubowanie, jak i dyskoteka były momentami, które na długo pozostaną w pamięci uczniów. Dla wielu z nich było to przełomowe wydarzenie, które umocniło ich więzi
z rówieśnikami i szkołą. Był to także czas integracji, radości i wspólnej zabawy.

Serdecznie gratulujemy Siódmoklasistom i życzymy im sukcesów w dalszej edukacji oraz wielu niezapomnianych chwil w szkole!

3 miejsce naszej reprezentacji dziewcząt w województwie podlaskim !!!

9 października 2024r. w Lesie Pietrasze odbyła się Licealiada Województwa Podlaskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych.
Dzieczęta stanęły na podium zdobywając wspaniałe III miejsce w województwie.

Indywidualnie Amelia Zacharewicz kl. 1D zdobyła III miejsce w swojej kategorii wiekowej.
Martyna Scendo kl.3G zajęła 4 miejsce a Oliwia Jaszczur 5 miejsce w swoich kategoriach.

Ogromne brawa i gratulacje dla drużyny , w składzie :Amanda Zacharewicz kl.D, Zuzanna Miron kl. 1D,Pola Załęska kl. 2G, Paula Cudowska kl. 2G, Laura Rogowska kl. 2G, Natalia Sienkiewicz kl. 2G,Julia Czarkowska kl. 2E, Lena Czuż kl. 3G, Oliwia Jaszczu kl. 4B, Oliwia Dakowicz kl. 4 E, Martyna Scendo kl. 3G, Pola Kudrycka kl. 3 G.
Rezerwa :Luiza Barszczewska kl. 1 D, Natalia Maciejczuk kl. 1B,Patrycja Urbasz kl. 3B, Dominika Doroszko kl. 3B.

Opiekun sekcji dziewcząt
p. prof. Urszula Kunowska

 

 

wifi 01 24 25

W związku z tragiczną klęską powodzi, która dotknęła południową Polskę, Szkolne Koło Caritas przeprowadziło w dniach 23.09.-04.10.2024 r.  akcję zbiórki produktów spożywczych i gospodarstwa domowego na rzecz powodzian. W odpowiedzi na zaproszenie do włączenia się w akcję „Paczka dla powodzian” zorganizowaną przez Caritas Białostocką uczniowie naszej szkoły chętnie wzięli w niej udział i wsparli potrzebujących.  Dziękujemy szczególnie klasom ósmym oraz klasie II B, III B, III E i III G za zaangażowanie, dobroć serca i współpracę z opiekunami Szkolnego Koła Caritas.

Opiekunowie Szkolnego Koła Caritas p. Marta Sołowianowicz i p. Bohdan Mroczko

Podkategorie