Zapraszamy wszystkich uczniów szkół średnich, studentów oraz doktorantów, którzy nie ukończyli 30 roku życia do wzięcia udziału w VII edycji Międzynarodowej Olimpiady Geopolitycznej. Jest to cykliczne wydarzenie stanowiące od 2018 roku stały element działalności Polskiego Towarzystwa Geopolitycznego, którego celem jest m.in. popularyzacja edukacji w zakresie szeroko rozumianej geopolityki akademickiej.  Wśród laureatów poprzednich edycji znajduje się liczne grono licealistów. Uczestnicy mogą brać udział w Olimpiadzie reprezentując swoją szkołę/uczelnię lub indywidualnie. Aby wziąć udział, należy zapoznać się z REGULAMINEM (do pobrania po kliknięciu w link lub po otwarciu załącznika). Zapisy i zgłoszenia do każdej edycji konkursu trwają do 1 marca i można ich dokonać poprzez wysłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej (do pobrania po kliknięciu w link, załącznik nr 1 Regulaminu) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z potwierdzeniem wpłaty darowizny na organizację konkursu w wysokości 100 zł na konto: PTG: 44 1020 2906 0000 1902 0540 9034 (w tytule wpisać imię i nazwisko uczestnika oraz: darowizna na organizację Olimpiady Geopolitycznej)

Sprawozdanie z poprzedniej edycji: VI edycja – 2023 | Polskie Towarzystwo Geopolityczne (ptg.edu.pl)

Olimpiada Geopolityczna