Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

mają zaszczyt zaprosić Uczniów II Liceum Ogólnokształcącego im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku na uroczystość zakończenia roku szkolnego, która odbędzie się 26 czerwca 2026 r.
o godzinie 9:00
- klasy 3
o godzinie 10:30 - klasy 2
o godzinie 11:30 - klasy 1

w auli szkoły.

Dyrektor i Rada Pedagogiczna