Dnia 07.06.2023r. tegoroczni absolwenci programu DSD II wraz z koordynatorem programu DSD panem Martinem Janczykiem oraz nauczycielami: panem Łukaszem Krawczykiem oraz panią Agnieszką Zalewską, uczestniczyli w uroczystości wręczenia certyfikatów językowych na poziomie B2/C1 w Warszawie. Ceremonię uświetnił swoją obecnością Ambasador Niemiec, pan Dr Thomas Bagger. Wszyscy zgromadzeni mieli okazję wysłuchać piosenek oraz utworów instrumentalnych, zaprezentowanych przez uczniów Willy - Brandt-Schule, gdzie odbyła się uroczystość. Było niezmiernie miło usłyszeć, że nasza szkoła ma co roku najwięcej uczniów ze zdanym certyfikatem na poziomie B2/C1.

Serdecznie gratulujemy absolwentom programu DSD II. Są to:  Anikiej Magdalena, Baran Kinga, Biała Natalia, Bielecka Natalia, Bohdziewicz Mateusz, Budnik Olga, Czyżewska Eliza, Daniluk Marcin, Dożynko Daniel Duda Dagmara, Dunaj Weronika, Dźwigaj Jan, Fabjańczyk Filip Geresz Julia, Gilewicz Jakub, Głębocki Jan, Goryś Julia, Gryko Maja, Grzech Wiktoria, Jarocki Maciej, Jasłowska Emilia, Jatkowski Jakub, Konopka Ewa, Konopka Mateusz, Kossakowski Mariusz, Krasucka Natalia, Krawczyk Kaja, Kubala Michał, Kuberska Kinga, Kulesza Kinga, Kużelewska Ewa, Laskowska Zuzanna, Lipski Michał, Mackiewicz Gabriel, Masalska Oliwia, Mucha Anna, Olesińska Małgorzata, Olszański Jakub, Oniskiewicz Patrycja, Pannert Aleksandra, Pańkowski Stanisław, Popko Urszula, Ryczkowska Olga, Smakulska Daria, Sokołow Mikołaj, Szejda Mikołaj, Schmalz Amelia, Szpakowska Emilia, Tokajuk Gabriela, Tykocka-Crow Alexandra, Tyniewicka Emilia, Wasilczyk Łukasz, Wasilewski Tomasz, Wiślak Filip, Właźniak Mateusz, Wnorowski Krzysztof, Wojnar Magdalena, Zieniewicz Barbara, Zych Jakub.

Agnieszka Zalewska