7 czerwca uczniowie klas ósmych Szkoły Podstawowej nr 53 świętowali bliskie zakończenie szkoły. Bal ósmoklasisty odbył się w restauracji Trzy po Trzy.
Pan Dyrektor, Dariusz Bossowski, przywitał zebranych, życząc wszystkim niezapomnianego wieczoru i wspaniałej zabawy. Następnie uczniowie podziękowali Dyrekcji, Wychowawcom i Nauczycielom za codzienny trud włożony w ich nauczanie i wychowanie.
Ceremonię rozpoczęcia prowadzili Anna Ptaszyńska i Kacper Sakowski. Podczas części artystycznej wystąpili: Paulina Cudowska i Magdalena Wojewódzka, które śpiewały w duecie oraz Szymon Lewicki – akordeonista. Mogliśmy też podziwiać występ taneczny uczniów klas ósmych przygotowanych, jak zawsze w pełni profesjonalnie, przez Panią Profesor Dorotę Bondar.
Następnie rozpoczęła się część nieoficjalna. Tańce potrwały do samej północy. Mamy nadzieję, że wieczór ten zostanie na zawsze w pamięci wszystkich tegorocznych ósmoklasistów naszej szkoły.

Agata Rybarczyk